Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Згідно технічного паспорта на будівлю дошкільного закладу, який виготовлено 18.11.2010 р. площа будівлі становить 2400,00 кв.м.  і включає  адміністративно-господарські приміщення (харчоблок, пральня,  методичний кабінет та кабінети завідувача, діловода, бухгалтерів, завідувача господарства, каштеляна, інструктора з фізкультури, музичних керівників, обслуговуючого персоналу), навчальні (11 виховних  груп, музична, спортивна, хореографічна зали, студія зображувальної діяльності, кабінети вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога, практичного психолога) та медичні (медичний блок, профілактично-реабілітаційний центр, який включає масажний кабінет, зал лікувальної фізкультури, масажний кабінет).

 

Групи для дітей раннього віку розташовано на І поверсі і мають окремі входи. В групових приміщеннях облаштовано приймальну, ігрову, спальну, туалетну, буфетну кімнати згідно санітарних вимог. Всі групи мають запасні евакуаційні виходи. Групи для дітей старшого дошкільного віку та першого класу мають роздільні туалети.

 

Усі приміщення дошкільного закладу мають естетичний вигляд, оздоблені кімнатними рослинами, улаштовані з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог. Територія має огорожу по всьому периметру дошкільного закладу, достатньо озеленена, безпечна для дітей, відповідає педагогічним вимогам, санітарним нормам та правилам пожежної безпеки. Ігрове обладнання на майданчиках відповідає зросту та віковим особливостям дітей, надійно закріплене та безпечне в користуванні. На спортивному майданчику облаштовано яму з піском для  стрибків, фізкультурне обладнання для виконання основних рухів. Господарський двір ізольований від ігрових майданчиків, має самостійний в'їзд для службового транспорту.                       

 

Стан приміщення харчоблоку та його обладнання

 

        Харчоблок дошкільного закладу відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. Технологічне обладнання знаходиться в робочому стані. Харчоблок забезпечено виробничими столами, в достатній кількості кухонного посуду різного розміру та призначення, необхідного інвентарю. Весь посуд, інвентар, промарковано, вказано їх об’єм та призначення. Санітарний стан приміщень харчоблоку задовільний.  Миючі, дезінфікуючі засоби зберігаються у маркованому посуді без доступу світла. Прибиральний інвентар закріплено за кожним із приміщень харчоблоку, відповідно промарковано.

 

Стан приміщення пральні та його обладнання

 

Пральня має два входи: для приймання використаної та видачі чистої білизни та вихід назовні до зони сушіння білизни, складається з двох приміщень:

 

- пральна кімната, (обладнана ванною для замочування, пральними машинами, центрифугою;

 

- гладильна кімната, (обладнана прасувальним катком, праскою). 

 

Стан підвальних приміщень, допоміжних будівель на території

 

У підвальному приміщенні знаходиться захисна споруда цивільного захисту (цивільної оборони) протирадіаційне укриття на 1156 осіб. Забезпечується належний стан утримання захисної споруди.

 

Стан протипожежного інвентарю, його утримання

 

У дошкільному закладі підтримується належний протипожежний режим. Усі евакуаційні виходи утримуються у незахаращеному стані, протипожежне обладнання та інвентар знаходиться у визначених місцях. Дошкільний заклад забезпечено в достатній кількості вогнегасниками, пожежними рукавами, протипожежними покривалами, є протипожежний щит. Постійно здійснюється технічне обслуговування пожежної сигналізації, щороку проводиться перезарядка  вогнегасників, заміри опору ізоляції, випробування пожежних кран-комплектів, двічі на рік проводиться перекантовка пожежних рукавів. У 2017 році проведено капітальний ремонт будівлі, встановлено сертифіковану систему автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення людей  про пожежу.

 

Стан навчальних та адміністративних приміщень (групових, спалень, спортивної та музичної зали, методичного та інших кабінетів, медичного блоку)

 

У групових кімнатах приміщеннях розміщено необхідні меблі, килими для ігрової діяльності, облаштовано ігрові та навчальні зони, створено безпечне предметне-розвивальне середовище, яке відповідає віку дітей, сприяє вирішенню освітніх та виховних завдань.

 

Спальні кімнати обладнані   стаціонарними ліжками, що відповідають зросту та віку дітей. Ліжка закріплені за кожною дитиною, промарковані однаково з постільною білизною.

 

Спортивний зал забезпечено необхідним спортивним обладнанням та інвентарем.  У 2018 році  спортивний зал поповнено сучасним, сертифікованим фізкультурним обладнанням, придбано: дитячий каркасний батут, модульний набір "Старт", гральний набір "Коник-стрибунець", ракетки та м'ячі для настільного тенісу, гральні набори, гімнастичні палиці, гральні обручі, гумові м'ячі. (кошти спеціального рахунку)

 

 

 

Проведення заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладу (що було оновлено та придбано у 2019.р.

 

 

 

Найменування товарів

 

Сантехнічні матеріали

Господарські товари

М'який інвентар

Будівельні матеріали

Електротехнічні матеріали

Меблі

Канцелярські товари

Миючі засоби

Дезінфікуючі засоби

Періодичні видання

Двері

Вогнегасники

Посуд

Іграшки

Водонагрівач (бойлер)

 

Медикаменти

Оснащення мед.кабінету