Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №5 «Теремок» створений на підставі рішення № 8 Нетішинської селищної ради народних депутатів від 10.01.1985 року. Заклад побудовано за типовим проектом 214-І-178 (дитячий ясла-садок на 190 місць).

З початку заснування ДНЗ знаходився у підпорядкуванні управління будівництва Хмельницької АЕС. З 01.01.1996 р. заклад знаходиться у комунальній власності  Нетішинської міської ради  відповідно АВИЗО №1 та акту прийому. З 31.10.2003 року дошкільний заклад № 5 перейменовано  в дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №5 «Теремок». Із 01.02.2016р. - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №5 "Теремок"

 

 Юридична адреса закладу: 30100 Хмельницька область, м. Нетішин, пр.-т Незалежності, 17.

          Пріоритетний напрямок роботи: фізкультурно-оздоровчий.

  Заклад дошкільної освіти розраховано на 190 місць для дітей віком від 2 до 6 (7) років. Мережа дошкільного закладу становить 11 виховних груп, у яких виховується 227 дітей.

Дошкільний заклад функціонує за п’ятиденним робочим тижнем, має групи з 10,5 - годинним та одну групу з 12-годинним режимом перебування дітей.

Завідувач дошкільного навчального закладу: Кулеша Юлія Дмитрівна. Освіта: повна вища. У 1994 році закінчила Рівненський педагогічний інститут за фахом викладач педагогіки і психології (дошкільної) вихователь. Педагогічний  стаж роботи  31 рік, на посаді завідувача – 14 років.

Вихователь-методист: Довгушко Ольга Миколаївна. Освіта повна вища. У 2002 році закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Початкове навчання». У 2011 році закінчила Волинський національний університет за спеціальністю «Вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільного виховання». Педагогічний стаж роботи 14 років.

З 2002 року в закладі функціонує профілактично-реабілітаційний центр для дітей, які мають вади опорно-рухового апарату.

З 1 січня 2014 в дошкільному навчальному закладі ведеться самостійний бухгалтерський облік. Дошкільний заклад підпорядковується відділу освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради – головному розпоряднику коштів міського бюджету в галузі «Освіта». Утримання та розвиток матеріально-технічної бази дошкільного закладу фінансується за рахунок коштів засновника – міської ради.

У 2015 році було проведено атестаційну експертизу дошкільного навчального закладу. Рішенням Хмельницької регіональної експертної ради з ліцензування та атестації  від 06 березня 2015 року протокол №18 заклад  визнано атестованим з відзнакою. 

З метою забезпечення рівного  доступу  до дошкільної освіти дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю в дошкільному закладі функціонує 3 інклюзивні групи (молодший, середній та старший дошкільний вік).

 

 Для розвитку та виховання дітей створені належні умови, обладнані спеціальні приміщення:

-         музична, хореографічна, спортивна зали та зал лікувальної фізкультури;

-         кабінети вчителя-логопеда, практичного психолога та масажний кабінет;

-         методичний кабінет та медичний блок.

Групові приміщення забезпечені меблями та ігровим обладнанням, мають сучасний інтер’єр. Розвивальне середовище організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям

 У дошкільному закладі варіативна складова освітньої діяльності організовується з урахуванням індивідуальних освітніх запитів дітей та (або) побажань батьків за освітньою лінією «Хореографія» та реалізується в процесі занять з хореографії, які проводяться на безоплатній основі. З жовтня 2016 року в закладі розпочато вивчення англійської мови дітьми п'ятого-шостого року життя шляхом надання додаткових освітніх платних послуг. У 2019-2020 навчальному році буде продовжено роботу гуртка з вивчення англійської мови.  

Гурткова робота становить  невід'ємну частину освітньо-виховного процесу. З метою задоволення естетичних, пізнавальних, рухових, мовленнєвих потреб дітей, розвитку їх здібностей в закладі функціонує  5 гуртків з 100% охопленням  вихованців старшого дошкільного віку.

Проводиться робота з виправлення у дітей порушень мовлення у логопедичному пункті. Щороку за направленнями міської ПМПК проводиться зарахування дітей до логопедичного пункту.

Дошкільний заклад надає корекційно-відновлювальні та лікувально-профілактичні послуги для дітей з вадами мовлення та вадами психофізичного розвитку.